Tenis

tenis.jpg

Náš internetový obchod nabízí vybavení také pro tenisty. Nabízíme tenisové rakety Wilson a Prince.

V naší nabídce nechybí tenisová obuv a tenisové tašky.

Výhody nákupu:

  • kamenná prodejna s tenisovým zbožím, velký sklad
  • atraktivní ceny tenisového vybavení
  • individuální přístup, poradenství při výběru tenisové rakety

Tradice

Nejsme pouze jeden z nespočetné řady e-shopu, ale jsme firma s dlouholetou tradicí a vlastním kamenným obchodem v Mladé Boleslavi. Rakety pro Vás sami testujeme.

Nabízíme Vám tenisové rakety, tenisovou obuv a tenisové bagy špičkových výrobců z tenisového světa jako Wilson nebo Prince. V naší nabídce naleznete také tenisové rakety pro ženy a modely tenisových raket pro děti a juniory. Ať se jedná o tenisové rakety nebo tenisové tašky, vždy nabízíme kompletní kolekci aktuálního modelového roku.

Historie tenisu

Tenis, označovaný také jako bílý sport, je míčová hra pro 2 hráče – dvouhra, nebo 4 hráče-čtyřhra. Rozlišuje se také smíšená čtyřhra, při které v každé dvojici hraje jedna žena a jeden muž. Soupeři Roku 1592 byla v Paříži zaznamenána pravidla francouzské hry paume. Angličan Walter Clopton Wingfield se nechal těmito pravidly inspirovat, aby si roku 1875 nechal patentovat hru zvanou tenis. V červenci roku 1877 se ve Wimbledonu konalo první mistrovství. Další tři největší turnaje se konají v New Yorku (Flushing Meadows, od roku 1881), v australském Melbourne (1905) a v Paříži (Roland Garros, 1925). V olympijském programu byl tenis od roku 1896 do her v roce 1924. Poté byl vyřazen, aby se roku 1988 opět mezi olympijské sporty vrátil. Mezinárodní tenisová federace ITF (od roku 1977 ITF) byla založena roku 1913.

Jelikož se tenis změnil, hraje se ve vyšším tempu a daleko agresivněji, výrobci  přizpůsobují tomuto stylu i jejich produkty a stále inovují tenisové vybavení tak, aby bylo snadnější dosáhnout vyššího výkonu.

Filozofie

Našim krédem je dodávat zákazníkům co nejvíce možných informací a pomoci jim při správném výběru tenisové,squashové a badmintonové rakety. U všech raket najdete podrobnou charakteristiku.

Samozřejmostí jsou kvalitní fotky a také podrobné informace u všech modelů raket. Nechceme se zařadit po bok eshopů, které nabízejí pouze produkty s minimem informací a soustředí se na cenu. Co nejnižší cena je pro nás samozřejmostí a vždy musí být spojena s dostatkem informací a zákaznickým servisem.