Využití pro vás

fotoklub.jpg

PRO SPORTOVNÍ KLUBY

Již několik let spolupracujeme s kluby na všech sportovních úrovních. Kompletně oblékáme a dodáváme vybavení do fotbalových, basketbalových, házenkářských, tenisových i hokejových klubů. Nabízíme také široký sortiment oblečení pro rozhodčí, trenéry, manažery atd. Veškeré sportovní vybavení může být potištěno jmény, čísly a reklamou dle vašeho přání.

Tréninkové vybavení ve většině případů zastupuje materiál z bavlny s příměsí umělých vláken. Má antialergické vlastnosti a je ideálním materiálem při zvýšené fyzické námaze v tréninku nebo utkání. Veškeré vybavení je vyrobeno z nejkvalitnějších materiálů, které odolávají nejen častému užívání, ale i praní.

sport využití telocvična
PRO ŠKOLY

Dále nabízíme sportovní potřeby a kompletní vybavení tělocvičen - míče zn. Gala, Molten, Wilson, kompresory. Dodáváme sportovní sítě, dresy, kimona, lavičky, žebřiny (ribstole), tělocvičné kozy, hrazdy, žíněnky, doskočiště. Dodáváme trampolíny, podložky aerobic, švihadla, gymnastické obruče, stuhy, běžecké tretry, stopky, laťky na skok vysoký, koule, disky, oštěpy, stoly na stolní tenis, pálky na stolní tenis, baseball, softball, florbalové hole a míčky, badmintonové a tenisové rakety.

s cílem nabídnout tělocvičné nářadí, a sportovní potřeby zákazníkům, kteří se převážně rekrutují z oblasti školských subjektů. To znamená, že se z větší části zaměřujeme na veškeré základní a střední školy, domovy dětí a mládeže, výchovné ústavy apod.

Díky snaze nabídnout kvalitní a komplexní vybavení tělocvičen je v současné době firma schopna ze svého sortimentu nabídnout kompletní vybavení tělocvičen, venkovních sportovišť i posiloven. Vybavení tělocvičny není jednoduchou záležitostí ale firma LAURYN SPORT je skupinou odborníků na toto vybavení.

Firma LAURÝN SPORT byla založena v roce 1991 a od svého počátku se mimo jiné specializuje také na dodávky materiálu a služeb v oblasti školního sportu. Za 18 let získala firma a její pracovníci rozsáhlé množství zkušeností. Velkou výhodou je komplexnost nabídky - možnost dodání prakticky všeho potřebného materiálu i služeb, k výkonu žádaných činností.

Rádi se staneme partnerem každého, kdo si přeje, aby jeho školní sportoviště, sportovní areál nebo sportovní klub byl vybaven kvalitním náčiním za přijatelné ceny.

Vzhledem k tomu že se tyto zařízení většinou potýkají s nedostatkem finančních prostředků a zároveň potřebují větší množství sportovního vybavení v solidní kvalitě a za přijatelné ceny, se snažíme tento poměr ceny a kvality udržet.

Za našeho působení jsme spojením kvality a ceny dodávaného zboží získali širokou paletu výše jmenovaných zákazníků.

Pravidelnými odběry se nám daří zajišťovat výhodné podmínky u našich tuzemských i zahraničních dodavatelů, a to se snažíme i nadále prohlubovat a vylepšovat a tím přispívat ke spokojenosti našich zákazníků.