Košík je prázdný

CCM, O´Brien a -

Hokejová helma CCM 592, 6521 ks,
Klasika opět na trhu!! Jedna ze stále velmi žádaných hokejových helem CCM HT 592 ( dříve HT2 a HT 652 ) i přes téměř 10 letou existenci tohoto modelu. V této helmě stále ještě můžete vidět mnoho hráčů v NHL. Klasický tvar skeletu v kombinaci s tvrzenou pěnovou vycpávkou tvoří pohodlnou helmu při zachování vysoké ochrany hlavy. Velikost helmy lze podélně upravovat při povolení postranních šroubů. Uši jsou chráněny odnímatelným chráničem z čirého plastu. Uchycení pásku pod bradu je řešeno úchycením ke gumovému prodloužení chrániče ucha. Tato helma splňuje veškeré bezpečnostní certifikáty.
1440,-
Páska na hokejku Jofa1 ks,
Textilní páska na hokejku od kanadského výrobce Andover je používaná téměř ve všech klubech Kanadsko - americké NHL! Je velmi odolná proti prodření a díky svému kvalitnímu lepidlu velmi dlouho drží na čepeli.
115,-
Hůl CCM V 4,01 ks, Dřevěné
Jedna z nejpopulárnějších hokejových holí CCM V4,0 pro děti ve věku 10-14 let. Dřevěná žerď hole je tvořena vrstveným dřevem z finské osiky. Vyšší pružnost hokejové hole CCM V 4,0 zabraňuje nadměrnému namáhání kloubů při hře. Užší průřez hole umožňuje dokonalé držení hokejové hole i od nejmenších dětí. Čepel hole CCM V 4,0 je vyrobena z plastového jádra a sklolaminátové výztuhy, čímž je zvýšena živtnost čepele před nežádoucím roztřepením. Délka hole CCM V 4,0 je 145cm.
480,-
Hokejová helma CCM Vector V05 Combo1 ks,
Velmi oblíbená hokejová helma CCM V05 ve verzi Combo. Helma má jednoduchou vnitřní vycpávku vyrobenou z pěny. Plastový skelet je dvoudílný a díky bočním šroubům lze nastavit ideální velikost helmy dle potřeb hráče v rozsahu patřičné velikosti. Je použita mřížka CCM FM04 v černé barvě. Chránič uší je vyroben z čirého plastu.
1480,-
Kompozitová čepel blade CCM U+101 ks,
Čepel CCM U+10 je určená pro středně náročné hráče. Čepele je celokompozitové konstrukce s dutým jádrem vyplněným pěnou, čímž je zaručen komfort při hře a solidní životnost čepele.
1140,-
Kompozitová čepel blade CCM V081 ks,
Špičková kompozitová čepel CCM V08 s výbornou hmotností pouhých 170g. Konstrukce z lehkých karbonových a skelných vláken (FiberGlass) zajišťuje vysokou odolnost a trvanlivost, ze stejného materiálu je i krček čepele, který je klasického průřezu. Vylepšená kon­strukce čepele pro větší zpevnění, lepší stabilitu a minimální odštěpování při seknutí. Výborné a především neměnné vlastnosti po celou dobu životnosti čepele. Zesílená konstrukce jádra čepele.
1350,-
Vesta O´Brien žák1 ks,
Výprodej žákovské brankářské vesty pro začínající brankáře.
1590,-
Kalhoty Brian´s DX 4 junior1 ks,
Brankářské kalhoty Brian´s DX4 jsou určeny pro žákovskou kategorii. Kalhoty jsou vyrobeny ze speciální tvrzené pěny a plastových chráničů, čímž je dána velmi nízká hmotnost kalhot. Velmi dobře je řešeno chránění třísel a boční postranní chrániče stehen. Pro dosžení optimální velikosti slouží tkanička a pásek v oblasti pasu.
2500,-
Kalhoty Brian´s Zero G1 ks,
Nejvyšší model ručně šitých brankářských kalhot kanadské značky Brian´s Zero G je určen pro profesionální kategorii. Kalhoty jsou vyrobeny ze speciální tvrzené pěny a plastových chráničů, čímž je dána velmi nízká hmotnost kalhot. Velmi dobře je řešeno chránění třísel a boční postranní chrániče stehen. Pro dosažení optimální velikosti slouží tkanička a pásek v oblasti pasu.Kalhoty mají velmi dobrou ventilaci.
8900,-
Kalhoty Brian´s DX 2 Pro1 ks,
Nejvyšší model ručně šitých brankářských kalhot kanadské značky Brian´s DX2 PRO je určen pro profesionální kategorii. Kalhoty jsou vyrobeny ze speciální tvrzené pěny a plastových chráničů, čímž je dána velmi nízká hmotnost kalhot. Velmi dobře je řešeno chránění třísel a boční postranní chrániče stehen. Pro dosažení optimální velikosti slouží tkanička a pásek v oblasti pasu.
8900,-

Sport Laurýn, T. G. Masaryka 1084, 29301 Mladá Boleslav

Telefon: +420 777 004 250, +420 777 803 338 |  e-mail: info@sportlauryn.cz