Košík je prázdný

Brankář Brankářské vesty a Doplňky

filtrace
Určení
Hráč
Hokejbal
In-line Hokej
Další filtry
Dle tvaru
Shafty
Čepele a blady
Dresy
Holeně
Štrupny
Lokty
Rukavice
Kolečka
Set chráničů
plexi a mřížky
Kalhoty Grindle Trika
kalhoty
Podvozky Doplňky
Ramena
Tašky
Suspenzory a ribana
Doplňky,pásky,tkaničky
helmy
Výrobce
GMMS
Easton
RBK
BLADE TAPE
Mission
Hespeler
Bauer
KOHO
ANDOVER
DR
REBELLION
Power Slide
Standart
Sherwood
WJD
Ukan Michelin
Extra
Oakley
Frontier
Vision
Sherbrook
BLUESPORTS
Base
Tackia
Reebok
ACME
Infinty
Sher-Wood
Powerslide
Filte
Salming
HYPER
PALLAS
Bison
Nike
TPS
Powertek
ITECH
FURY
LASTING
HOCKEYLAND
Franklin
Warrior
Brankařská hokejová vesta Sherbrook SBK DKG15 Junior1 ks,
Špičková brankařská hokejová vesta určená pro malé bránkaře. Tato vesta se vyznačuje jedinečným střihem a upínacím systémem. Pro snažší oblékání této brankařské vesty slouží rozepínací přední díl vesty v oblasti prsou a břicha. Díky zipu lze vestu rozepnout na dva díly, zip je chráněn z obou stran pěnovou výztuhou, aby nedošlo k jeho poškození. Velmi dobře je řešena ochrana celého těla, zejména pak ramen, rukou a břicha. Vestu lze upnínat k tělu i klasickým způsobem pomocí širokých gumových pásků se suchým zipem. Rukávy jsou opatřeny na třech místech upínací gumou či páskem. Pro chránění páteře slouží masivní pěnová výztuha na zadním díle, zadní část žeber je chráněna pomocí přídavného pěnového chrániče.
1990,-
Vesta O´Brien žák1 ks,
Výprodej žákovské brankářské vesty pro začínající brankáře.
1590,-
Brankařský suspenzor Bail Goal1 ks,
Brankářský hokejový suspenzor Bail je tvořen PVC výliskem, vlastní potah je polyester v kombinaci s pěnovou výztuhou, upínání je pomocí gumových popruhů. Je vyráběn ve třech velikostech.
420,-
Brankařský hokejový nákrčník Brian´s Beast1 ks,
Profesionální chránič krku pro brankáře. Speciální tvrzená pěna tlumí nárazy od puku, límec chrániče je tvořen z techno clarina a speciální tvrzené pěny. Chránič se upíná pomocí suchého zipu za krkem, čímž lze získat optimální velikost.
1050,-
Brankařské plexi pod masku Hejduk1 ks,
Přídavné plexi pod brankářskou masku. Uchycení pomocí tkaniček na třech bodech. Vysoká pružnost a odolnost proti prasknutí.
825,-
Brankařský hokejový dres Brian´s treninkový1 ks,
Treninkový brankařský dres s logem Brian´s.
599,-
Brankařský hokejový dres Tackla Goal1 ks,
Brankařský hokejový dres od finského výrobce Tackla. Použitý materiál 100% polyester. Výhodou jsou rozšířené rukávy a jejich kratší délka. Pro zvýšení ochrany lokte a životnsoti dresu je dres v oblasti lokte vypolstrován pěnovou výztuhou.
330,-
Brankařský suspenzor Vaughn 74601 ks,
Vaughn 7460 - senior - černý
1440,-
Brankařský hokejový nákrčník CCM PRO1 ks,
Nástupce nákrčníku REEBOK Pro Klava vyráběný firmou CCM. Nákrčník CCM Pro je profesionální chránič krku pro brankáře ledního hokeje. Speciální tvrzená pěna tlumí nárazy od puku, límec chrániče je tvořen z balistic nylonu a speciální tvrzené pěny. Chránič se upíná pomocí suchého zipu za krkem, čímž lze získat optimální velikost. Velikou předností chrániče krku je jeho doplnění o triko, čímž dochází k dokonalému přilnutí k tělu. Tento nákrčník se vyrábí ve dvou velikostech a to Junior a Senior
2280,-
Brankařská vesta CCM CL 5001 ks,
Poloprofesionální verze brankařské vesty od renomované značky CCM. Velmi dobrá ochrana všech částí těla při zachování maximální pohyblivosti. Brankařská vesta CCM CL 500 je vyrobena z pěnového materiálu a plastových výztuh. Při objednávání nás telefonicky kontaktujte pro upřesnění vhodné velikosti.
5140,-

Sport Laurýn, T. G. Masaryka 1084, 29301 Mladá Boleslav

Telefon: +420 777 004 250, +420 777 803 338 |  e-mail: info@sportlauryn.cz