Košík je prázdný

Hráč Suspenzory a ribana

filtrace
Určení
Brankář
Hokejbal
In-line Hokej
Další filtry
Dle tvaru
Brankářské brusle
Brankařské sety
Chrániče
Brankářské betony
Kolečka
Brankářské masky
Kalhoty Grindle Trika
Brankářské vesty
Podvozky Doplňky
Brankářské kalhoty
Brankářské lapačky
Brankářské vyrážečky
Doplňky
Výrobce
GMMS
Easton
Mission
BLADE TAPE
Hespeler
Bauer
KOHO
STOMP
Power Slide
ANDOVER
DR
REBELLION
BRIAN´S
Ukan Michelin
Standart
Sherwood
CCM
WJD
Vision
Extra
Oakley
Base
Sherbrook
Labeda
Tackia
SBK
O´Brien
Infinty
Reebok
ACME
Powerslide
Sher-Wood
Bail
Revision
Filte
VAUGHN
Salming
Hejduk
HYPER
PALLAS
Tackla
Bison
Nike
Powertek
ITECH
FURY
Sportstape
HOCKEYLAND
Franklin
Warrior
Jofa
Jednodílné hokejové ribano Frontier1 ks,
Jednodílné hokejové ribano z nejkvalitnější možné bavlny s gramáží 240g/m2. Velmi dobrý střih ribana dává potřebnou volnost v namáhaných oblastech. Zip na přední straně je podšit látkou, takže nedochází k nepříjemnému "studení" při oblékání ribana.
360,-
Dvoudílné hokejové ribano Frontier1 ks,
Dvoudílné hokejové ribano z nejkvalitnější možné bavlny s gramáží 240g/m2. Velmi dobrý střih ribana dáva potřebnou volnost v namáhaných oblastech. Ribano se obléká přes hlavu jako klasická tepláková souprava. V pase u kalhot je pohodlná široká guma.
400,-
Hokejový suspenzor Frontier s podvazky1 ks,
Velmi kvalitní hokejový suspenzor s podvazky Frontier je vyroben z kvalitních materiálů a má potřebný ochranný a zdravotní atest. Velikost udáva obvod v pase. Velikost plastového výlisku je úměrná velikosti v pase.
250,-
Šle na hokejové kalhoty Blue Sports1 ks,
Šle od kanadské firmy Blue Sports slouží k uchycení hokejových kalhot. Šířka 4 cm spolu s plastovými poutky zaručují pohodlí hráče. Míry v závorce udávají celkovou délku šlí.
240,-
Hokejový suspenzor s trenkami Blue Sports1 ks,
Profesionální suspenzor v kombinaci s podvazky a stahovacími kalhotami je určen pro náročné hráče. Dokonale přilne k tělu a chrání přirození. Pomocí podvazků s kovovými klipsy s plastovými uzávěry lze snadno a rychle upevnit štulpny. Štulpny lze rovněž uchytit na suché zipy našité na nohavicích trenek. Číslo uvedené v závorce udává obvod pasu.
420,-
Ribano Reebok RBK Speed Flex Long Sleeve1 ks,
Termo ribano Reebok RBK Speed Flex Long Sleeve je vyrobené ze 100% polyesteru. Díky použité technologii Play Dry je veškerý pot při sportovních aktivitách odváděn na povrch ribana a tělo tak zůstavá suché. Pro dosažení optimálního výsledku musí riano dokonale přilnout k tělu. Elasticita ribana je dána vložením pružných úpletů na zádech a bocích ribana.
599,-
Ribano Reebok RBK Speed Flex Short Sleeve1 ks,
Termo ribano Reebok RBK Speed Flex Short Sleeve je vyrobené ze 100% polyesteru. Díky použité technologii Play Dry je veškerý pot při sportovních aktivitách odváděn na povrch ribana a tělo tak zůstavá suché. Pro dosažení optimálního výsledku musí riano dokonale přilnout k tělu. Elasticita ribana je dána vložením pružných úpletů na zádech a bocích ribana.
490,-
Ribano Reebok RBK U-Wear Tee Short Sleeve1 ks,
Termo ribano Reebok RBK U-Wear Tee Short Sleeve je vyrobené ze 100% polyesteru. Díky použité technologii Dry Base je veškerý pot a teplota při sportovních aktivitách odváděn na povrch ribana a tělo tak zůstavá suché. Pro dosažení optimálního výsledku musí riano dokonale přilnout k tělu.
500,-
Ribano TPS Termo1 ks,
Jednodílné termo ribano od renomovaného výrobce TPS. Velmi dobrý střih ribana dává potřebnou volnost v namáhaných oblastech. Zip na přední straně je podšit látkou, takže nedochází k nepříjemnému "studení" při oblékání ribana.
600,-
Hokejový suspenzor Frontier bez podvazků1 ks,
Velmi kvalitní hokejový suspenzor Frontier je vyroben z kvalitních materiálů a má potřebný ochranný a zdravotní atest. Velikost udáva obvod v pase. Velikost plastového výlisku je úměrná velikosti v pase.
185,-

Sport Laurýn, T. G. Masaryka 1084, 29301 Mladá Boleslav

Telefon: +420 777 004 250, +420 777 803 338 |  e-mail: info@sportlauryn.cz