Košík je prázdný

Brýle a brýle

Sportovní brýle Rudy Project SINTRYX Black Mat/Smoke1 ks,
portovní brýle Rudy Project SINTRYX Black Mat/Smoke jsou současnou špičkou kvalitního sportovního vybavení na trhu. Rozhled na cestách je největší zárukou bezpečí. Kvalitní zpracování moderními technologiemi splní všechna vaše očekávání od profesionálních brýlí, které využívají závodníci i amatéři. Bezpečně ochrání vaše oči při různých podmínkách a jejich životnost je o poznání delší než u průměrných značek. Nejen že vašim cestám dopřeje osvědčená série klid, ale také styl. Powerflow systém odvětrání - Inovativní systém má strategicky umístěné otvory na nožičkách brýlí. Zlepšuje proudění vzduchu bez omezování vidění.   Přizpůsobitelné nožičky brýlí - Umožní přizpůsobit nožičky brýlí pro různé tvary hlavy.   Grilamidový rám - Grilamid, kvalitní a lehký termoplastický materiál, který je stabilní, ohebný a odolný.   Quick change technologie - Snadná a rychlá výměna skel, dle počasí a podmínek.   Safety Project - Předchází úrazům při pádech.   Ultralight - Extrémní lehkost.   Smoke black - Ztmavení jako u slunečních brýlí.   Multilaser orange - Zvyšuje kontrast vidění, snižuje jas a redukuje odlesky.   ImpactX Photochromic 2 Black - Fotochromatické skla, která reagují na intenzitu UV záření.
2750,-
Sportovní brýle Rudy Project RYDON Black/Laser Black1 ks,
Sportovní brýle Rudy Project RYDON Black/Laser Black jsou současnou špičkou kvalitního sportovního vybavení na trhu. Rozhled na cestách je největší zárukou bezpečí. Kvalitní zpracování moderními technologiemi splní všechna vaše očekávání od profesionálních brýlí, které využívají závodníci i amatéři. Bezpečně ochrání vaše oči při různých podmínkách a jejich životnost je o poznání delší než u průměrných značek. Nejen že vašim cestám dopřeje osvědčená série klid, ale také styl. Powerflow systém odvětrání - Inovativní systém má strategicky umístěné otvory na nožičkách brýlí. Zlepšuje proudění vzduchu bez omezování vidění.   Přizpůsobitelné nožičky brýlí - Umožní přizpůsobit nožičky brýlí pro různé tvary hlavy.   Grilamidový rám - Grilamid, kvalitní a lehký termoplastický materiál, který je stabilní, ohebný a odolný.   Quick change technologie - Snadná a rychlá výměna skel, dle počasí a podmínek.   Safety Project - Předchází úrazům při pádech.   Ultralight - Extrémní lehkost.   Smoke black - Ztmavení jako u slunečních brýlí.   Multilaser orange - Zvyšuje kontrast vidění, snižuje jas a redukuje odlesky.   ImpactX Photochromic 2 Black - Fotochromatické skla, která reagují na intenzitu UV záření.
3490,-
RUDY PROJECT Sintryx černo-oranžové1 ks,
Na kamínek v oku není radno se vymlouvat. Své o tom vědí nadšení cyklisti, kteří už karmu raději nepokoušejí, protože správně tuší, že opravdový zásah kamínkem v rychlosti kolem 90 km/h by mohl mít fatální následky. Správný výběr cyklistických a běžeckých brýlí je ale důležitý i z hlediska zvýšení viditelnosti. Naprostou nezbytností jsou tak i pro běžce a nadšence dalších outdoorových sportů.Nenechte se zaskočit odletujícím štěrkem, oslňujícím sluníčkem ani nerovným terénem. Pusťte se rovnou do plánování dalšího závodu a ochranu vašich očí, a to i v případě pádu, nechte na nás. Neošidíme vás ani o jedinečný design a komfort. Tzv. bumpers – tedy barevné gumové vsadky – můžete snadno měnit a totéž platí i pro čočky, které byly speciálně vyvinuty tak, aby se přizpůsobily jakémukoli počasí a neomezovaly vaše zorné pole.Své cyklistické či běžecké brýle Rudy Project si můžete sestavit i na míru. Na cestě k rekordním sportovním výsledkům vám už tedy nic nestojí. A nezapomínejte – žádné výmluvy!
3850,-
SPORTOVNÍ BRÝLE DEFENDER RUDY PROJECT RPSP5273751 ks,
Barva - šedá Pohlaví - pánské Pohlaví - dámské Materiál čočky - ImpactX™ Kategorie slunečního filtru - 1-3
4350,-
SPORTOVNÍ BRÝLE RUDY PROJECT TRALYX SLIM RPSP4640761 ks,
Sportovní brýle Rudy Project Tralyx Slim udávají nový směr v technologii brýlí pro cyklistiku. Tralyx umožňují nejlepší možný výkon díky zcela nové geometrii a ultralehkosti.
3950,-
SPORTOVNÍ BRÝLE RUDY PROJECT FOTONYK SP4573951 ks,
Špičkové cyklistické brýle s fotochromatickým sklem Photo 2 Black pro všechny světelné podmínky. Brýle mají rámeček z velmi odolného rámu Grilamid který je hypoalergenní a flexibilní.
2490,-
Brýle RUDY PROJECT RYDON SLIM PINK SP5442121331 ks,
Nová platforma Rydon je nyní k dispozici ve slim provedení. Atleti i sportovní nadšenci se štíhlejšími obličeji si tak mohou vychutnat veškerý komfort, technologii a všestrannost našeho ikonického modelu. Rydon se může pochlubit zdokonalenými prvky a úžasnými detaily, jakou jsou: vyměnitelné čočky, nekonečné možnosti kombinace jednotlivých dílů a vlastního vzhledu, nové stranice a plně nastavitelný nosník.
3490,-
RUDY PROJECT - STRATOFLY - YELLOW FLUO - PHOTOCHROMIC 2 BLACK1 ks,
Kvalitní sportovní brýle pro všestranné použití. Brýle jsou navrženy tak aby vám pomohli v každé situaci i při extrémním zatížení. Díky několika různým patentům, můžete brýle přizpůsobit různým podmínkám. Systém rychlé výměny náhradních barevných filtrů během sportu. Brýle snadno přizpůsobíte tvaru svého obličeje. Rám je vyroben z velice pružného plastu. Výhody brýlí jsou nízká hmotnost, pružnost rámu, odolnost brýlových čoček, přizpůsobivost rámu. Brýle splňují nejpřísnější kritéria pro ochranu zraku a snižují možnost poranění svým provedením. K brýlím lze dokoupit mnoho různých doplňků a barevných filtrů. Brýle je možné osadit dioptrickými brýlovými čočkami. Pro osazení brýlí dioptrickými čočkami jsou k dispozici optické adaptéry nebo lze zhotovit dioptrické brýlové čočky pasující přímo do rámu brýlí.
2000,-
RUDY PROJECT - AIRGRIP - černá/červená SP4373061 ks,
Barva rámu: matná černáMateriál čoček: polykarbonátBarva čoček: čiré, photochromaticKategorie slunečního filtru: 2Rozměry rámu: 68-17-138Ochranné pevné pouzdro ZDARMA.
2290,-
SPORTOVNÍ BRÝLE RUDY PROJECT STRATOFLY RPSP2373421 ks,
Barva rámu: lesklá černá, bíláMateriál čoček: ImpactX™Barva čoček: fotochromatická černá 2BLACKKategorie slunečního filtru: 1-3Rozměry rámu: 71-17-136Ochrané pevné pouzdro ZDARMA.
2000,-

Sport Laurýn, T. G. Masaryka 1084, 29301 Mladá Boleslav

Telefon: +420 777 004 250, +420 777 803 338 |  e-mail: info@sportlauryn.cz