Košík je prázdný

Čepele a blady a Brankářské lapačky

filtrace
Určení
Hokejbal
In-line Hokej
Další filtry
Kompozitová čepel blade SBK Dark One1 ks,
Profesionální celokompoziotvá čepel kanadského výrobce SBK. Velmi nízká hmotnost této čepele je neuvěřitelných 160 gramů. Jádro čepele je vyrobeno ze speciální pěny , která dokonale tlumí puk při dotyku s čepelí a zabraňuje nežádoucímu odskakování puku od čepele. Pro lepší kontrolu puku na čepeli je tento blade potažen speciální vrstvou tzv. Velvet Gripem. Krček čepele je klasického seniorského průřezu. Tato čepel se vyrábí v ohybech Sakic, Lidstrom, Kovalev.
1380,-
Blade Frontier F-Powerflash1 ks,
Blade Frontier F-Powerflash je velmi žádaná kompozitová čepel určená pro profesionální použití. Čepel Frontier F-Powerflash se vyznačuje svojí nízkou hmotností a malou šířkou čepele v oblasti spodní hrany, což pozitivně ovlivňuje manipulaci s holí během hry. Tato čepel má krček standardního průřezu, tudíž je určená pro shafty klasického seniorského průřezu.
1170,-
Lapačka RBK 8K1 ks,
RBK 8K SR
3900,-
Kompozitová čepel blade CCM U+101 ks,
Čepel CCM U+10 je určená pro středně náročné hráče. Čepele je celokompozitové konstrukce s dutým jádrem vyplněným pěnou, čímž je zaručen komfort při hře a solidní životnost čepele.
1140,-
Blade Bauer Vapor V21 ks,
Velmi kvalitní celokompozitová čepel za mimořádnou cenu. Ultra lehké grafitové vlákno v kombinaci s pěnovým jádrem dává čepeli vysokou životnost při zachování nízké hmotnosti 140 gramů. Pěnová výplň uvnitř čepele dokonale tlumí puk, čímž je zabráněno nežádoucímu odskakování puku od čepele. Čepel je vhodná na profesionální použití. Tato čepel je kompaktibilní se všemi shafty seniorského průřezu.
1200,-
Blade RBK 5K1 ks,
Špičková kompozitová čepel Reebok 5K s výbornou hmotností pouhých 180g. Konstrukce z lehkých karbonových a skelných vláken (FiberGlass) zajišťuje vysokou odolnost a trvanlivost, ze stejného materiálu je i krček čepele, který je klasického průřezu. Vylepšená kon­strukce čepele pro větší zpevnění, lepší stabilitu a minimální odštěpování při seknutí. Výborné a především neměnné vlastnosti po celou dobu životnosti čepele. Zesílená konstrukce jádra čepele.
1170,-
Blade RBK 2K1 ks,
Populární dřevěná čepel s dlouhým plastovým klínkem proti roztřepení. Kvalitní finské dřevo s plastovým klínkem až po špičku čepele dává čepeli vysokou životnost. Čepel je vhodná na profesionální použití. Tato čepel je kompaktibilní se všemi shafty seniorského průřezu.
750,-
Blade RBK 3K1 ks,
Jedná se o nástupce nejprodávanější čepele poslední doby CCM V 6,0. Použitý materiál tvrzený ABS plast v kombinaci s grafitovou a sklolaminátovou výztuhou tvoří dokonalý prvek, který je při zachování minimální hmotnosti velmi odolný. Krček čepele je vyztužen, čímž je zvýšena odolnost čepele proti zlomení v oblasti krčku. Dokonalý design uspokojí i nejnáročnější hráče. Tato čepel je kompaktibilní se všemi shafty seniorského průřezu.
890,-
Kompozitová čepel blade CCM V081 ks,
Špičková kompozitová čepel CCM V08 s výbornou hmotností pouhých 170g. Konstrukce z lehkých karbonových a skelných vláken (FiberGlass) zajišťuje vysokou odolnost a trvanlivost, ze stejného materiálu je i krček čepele, který je klasického průřezu. Vylepšená kon­strukce čepele pro větší zpevnění, lepší stabilitu a minimální odštěpování při seknutí. Výborné a především neměnné vlastnosti po celou dobu životnosti čepele. Zesílená konstrukce jádra čepele.
1350,-
Blade Frontier F-Black1 ks,
Blade Frontier F-Black je vysoce kvalitní hybridní čepel využívající patentovanou technologii ABS Graphite Core. Čepel Frontier F-Black se vyznačuje vysokou životností a odolností proti roztřepení, plastové jádro čepele je potaženo tenkou dýhou vyrobeno z grafitových vláken. Tento typ čepele se řadí mezi tzv. Hybridní čepele, což je asi nejlepší volba v poměru cena/kvalita/životnost. Krček čepele Frontier F-Black je vyroben z kvalitního finského jasanu a je vyztužen laminátem s 6-ti uhlíkovými vlákny. Čepel je vhodná na profesionální použití, díky plastovému jádru lze použít i na hokejbal a in-line hokej. Náhled na možné ohyby a tvary čepelí viz detailní foto.
899,-

Sport Laurýn, T. G. Masaryka 1084, 29301 Mladá Boleslav

Telefon: +420 777 004 250, +420 777 803 338 |  e-mail: info@sportlauryn.cz