Košík je prázdný

Brankář

filtrace
Další filtry
Dle tvaru
Čepele a blady
Dresy
Shafty
Chrániče
Štrupny
Holeně
Rukavice
Kolečka
Set chráničů
Lokty
Kalhoty Grindle Trika
kalhoty
plexi a mřížky
Podvozky Doplňky
Ramena
Tašky
Suspenzory a ribana
Doplňky,pásky,tkaničky
helmy
Výrobce
Easton
GMMS
Hespeler
KOHO
Mission
BLADE TAPE
DR
REBELLION
Power Slide
ANDOVER
Sherwood
Ukan Michelin
Standart
Oakley
Vision
Extra
Base
Sherbrook
Labeda
Tackia
Infinty
Powerslide
Sher-Wood
Salming
Revision
Filte
HYPER
PALLAS
Bison
Nike
TPS
Powertek
ITECH
FURY
LASTING
HOCKEYLAND
Franklin
Warrior
Jofa
Sada náhradních dílů na brankařskou masku1 ks,
Sada náhradních dílů na brankařskou masku obsahující 5ks plastových přezek, 5ks kovových oček k uchycení mřížky k masce, 5ks kovových druků a sadu šroubků.
400,-
Brankařské brusle REEBOK 6K Pump1 ks,
Brankařské brusle REEBOK 6K Pump určené pro profesionální použití. Velmi pohodlná bota s koženou vnitřní vodoodpudivou a antibakteriální výstelkou zaručeně uspokojí i nejnáročnější brankáře. Pro ideální usazení na nohu slouží patentovaný systém vzduchového polštáře RBK PUMP, který spočívá v dofoukání vzduchu do prostoru kolem kotníků. Jedinečný systém plastového skeletu COWLING spočívá v revoluční technologii vyměnitelného ruuneru nože a odvětrané podrážky boty. Pro dokonalé stažení boty slouží patentovaná technologie SKATE LOCK, která využívá speciálního zámku pro lepší stažení boty brusle. Pro vyšší životnost je povrch boty brusle vyztužen balistickým nylonem. Pro výběr ideální velikosti brusle RBK 6K Goal využijte převodníku velikostí v přiložené tabulce v detailech produktu. Na požádání dodáme brusle již nabroušené!!!
6250,-
Brankařská hokejka Reebok 90001 ks,
Brankařská hokejka Reebok 9000 je vyrobena technologií PU Foam. Jádro hole je tvořeno ze speciální plastové pěny, čímž je dána velmi nízká hmotnost celé hole, vysoká životnost a velmi dobré tlumení nárazů pukem. Pro zvýšení odolnosti je celá široká část brankařské hole vyztužena laminátem, rukojeť hole je vyrobena ze dřeva
1690,-
Brankařský hokejový set SBK DK21 EVO1 ks,
Brankářský hokejový set sestává z betonů, lapačky a vyrážečky. Všechny díly setu jsou od firmy SBK Hockey, která je nástupcem legendární kanadské značky Sher-Wood. Tento set je ručně šit v Kanadě. Popis jednotlivých částí setu viz blíže v sekcích brankářské betony, lapačky a vyrážečky.
60000,-
Brankařský hokejový set SBK DK19 EVO1 ks,
Brankářský hokejový set sestává z betonů, lapačky a vyrážečky. Všechny díly setu jsou od firmy SBK Hockey, která je nástupcem legendární kanadské značky Sher-Wood. Popis jednotlivých částí setu viz blíže v sekcích brankářské betony, lapačky a vyrážečky.
35000,-
Brankařský hokejový set SBK DK15 EVO1 ks,
Brankářský hokejový set sestává z betonů, lapačky a vyrážečky. Všechny díly setu jsou od firmy SBK Hockey, která je nástupcem legendární kanadské značky Sher-Wood. Popis jednotlivých částí setu viz blíže v sekcích brankářské betony, lapačky a vyrážečky. Objednávejte přes jednotlivé kategorie tzn. betony + lapačka + vyrážečka a bude Vám účtována zvýhodněná cena za set!
9500,-
Brankařské hokejové betony SBK DK21 EVO1 ks,
Nejvyšší řada velmi lehkých brankářských betonů od firmy SBK Hockey, která je nástupcem legendární kanadské značky Sher-Wood. Tyto betony jsou ručně šity v Kanadě. Brankařské betony SBK DK 21 se vyrábějí ve velikostech 32+1" - 37+1". Za příplatek možnost tzv. "Custom made", které umožňuje výrobu betonů s individuální změnou velikosti či grafického motivu a barev. Na tyto betony lze vyšít jméno a číslo hráče. Betony se vyrábějí pouze v nových rozměrech, které splňují pravidla IIHF. Betony lze vyrobit z clarina nebo techno clarina podle přání zákazníka. Velmi dobře je řešena ochrana lýtka, kde je dvojitý chránič z vnější strany a čtverný chránič ze strany vnitřní. Ochrana kolene je dvojitá z vnější i vnitřní strany. Styčná plocha mezi betonem a nohou je vyrobena z antibakteriálního materiálu, který zabraňuje množení bakterií při pocení a lépe vysychá. Betony se uchycují k noze pomocí kožených řemínků s kovovými přezkami.
19990,-
Brankařské hokejové betony SBK DK15 EVO1 ks,
Poloprofesionální řada velmi lehkých brankářských betonů od firmy SBK Hockey, která je nástupcem legendární kanadské značky Sher-Wood. Brankařské betony SBK DK 15 se vyrábějí ve velikostech 22+1" - 36+1". Betony se vyrábějí pouze v nových rozměrech, které splňují pravidla IIHF. Betony jsou vyrobeny kombinací clarina a techno clarina. Velmi dobře je řešena ochrana lýtka, kde je jednoduchý chránič z vnější strany a dvojitý chránič ze strany vnitřní. Ochrana kolene je jednoduchá z vnější a čtverná ze strany vnitřní. Styčná plocha mezi betonem a nohou je vyrobena z antibakteriálního materiálu, který zabraňuje množení bakterií při pocení a lépe vysychá. Betony se uchycují k noze pomocí kožených řemínků s kovovými přezkami v oblasti brusle a lýtka, v oblasti kolene jsou textilní pásky s plastovými rychloupínáky. Tyto betony můžete zakoupit spolu s lapačkou a vyrážečkou za zvýhodněnou cenu, více v sekci brankařské sety.
4190,-
Brankařské hokejové betony Stomp Pro Series Ghotic1 ks,
Profesionální tvarově revoluční hokejové brankářské betony Stomp, které jsou ručně šity v Kanadě. Tyto betony se vyrábějí ve velikostech 32" - 37". Za příplatek možnost tzv. "Custom made", které umožňuje výrobu betonů s individuální změnou velikosti či grafického motivu a barev. Na tyto betony lze vyšít jméno a číslo hráče. Betony se vyrábějí v šířce 11", která splňuje nová pravidla IIHF. Skelet betonů je vyroben z lehkého clarina. Revoluční je výplň prostoru kolen, kde je použit nateriál EVO2 (jedna vrstva má tvar voštiny a druhá má tvar pěnové gumy). Tento materiál skýtá podstatně lepší ochranu kolen a lépe tlumí náraz puku a jeho následné odrážení zpět do hřiště. Vnitřní část s anatomicky tvarovanou horní částí je odnímatelná, upíná se na beton pomocí suchého zipu a na nohu pomocí pásků rovněž se suchým zipem. Pro optimalizaci výšky kolene při rozkleku slouží odnímatelný chránič. Betony se uchycují k noze pomocí 6-ti kožených řemínků s kovovými přezkami. K těmto betonům u nás můžete zakoupit rovněž lapačku a vyrážečku Stomp ze stejné řady.
33900,-
Brankařské hokejové betony Brian´s DX31 ks,
Novinka na našem trhu za zaváděcí cenu s fantastickou slevou -50% z původní ceny! Poloprofesionální kopie profesionálních betonů Brian´s DX2, které jsou nejpouživanějšími mezi brankáři v NHL. Betony jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího techno clarina a pro lepší pohyb jsou děleny na tři díly. Velmi dobře je řešen trojitý chránič lýtka, který dokonale chrání zadní část nohy. Koleno je chráněno ze všech stran, specialitou je odnímatelná střední část čtverného chrániče vnitřní strany kolene, která slouží k nastavení ideální výšky kolene při rozkleku. Betony jsou opatřeny přídavným chráničem na horní část kolene, který zabraňuje nastřelení pukem při pokleknutí. Betony se upínají k noze pomocí kožených pásků s kovovými přezkami. V oblasti kolene jsou pásky textilní. Tyto betony lze zakoupit za zvýhodněnou cenu spolu s lapačkou a vyrážečkou jako set - viz. sekce "Akční balíčky".
16490,-

Sport Laurýn, T. G. Masaryka 1084, 29301 Mladá Boleslav

Telefon: +420 777 004 250, +420 777 803 338 |  e-mail: info@sportlauryn.cz