Košík je prázdný

Hokejbal

filtrace
Další filtry
Výrobce
Easton
RBK
GMMS
Bauer
KOHO
STOMP
BLADE TAPE
Mission
Hespeler
REBELLION
BRIAN´S
Power Slide
ANDOVER
DR
CCM
WJD
Ukan Michelin
Standart
Sherwood
Vision
Extra
Oakley
BLUESPORTS
Base
Sherbrook
SBK
Tackia
ACME
Infinty
Reebok
Powerslide
Sher-Wood
VAUGHN
Salming
Hejduk
Filte
Tackla
HYPER
PALLAS
Bison
Nike
TPS
Powertek
Sportstape
ITECH
FURY
LASTING
HOCKEYLAND
Franklin
Warrior
Jofa
Kalhoty na hokejbal Bail standard1 ks,
Kalhoty na hokejbal Bail jsou určené pro hokejbal na všech úrovních. Velmi lehká tvrzená pěna dokonale chrání a to i při zachování nízké hmotnosti hokejbalových kalhot. Kalhoty jsou vyrobeny z odolného materiálu, pro dokonalé utažení na tělo slouží utahovací pásek a tkanička v pase. Pro týmy možnost výroby na zakázku i v červené a modré barvě.
690,-
Kalhoty na hokejbal Bail profi1 ks,
Kalhoty na hokejbal Bail jsou určené pro hokejbal na vrcholové úrovni. Velmi lehká tvrzená pěna dokonale chrání a to i při zachování nízké hmotnosti hokejbalových kalhot, zadní strana kalhot je opatřena vyztuženým a vyvýšeným chráničem páteře. Kalhoty jsou vyrobeny z odolného materiálu, pro dokonalé utažení na tělo slouží utahovací pásek a tkanička v pase. Pro týmy možnost výroby na zakázku i v červené a modré barvě.
899,-
Kalhoty na hokejbal O´Brien1 ks,
Kalhoty na hokejbal O´Brien jsou určené pro hokejbal na všech úrovních. Velmi lehká tvrzená pěna dokonale chrání a to i při zachování nízké hmotnosti hokejbalových kalhot, zadní strana kalhot je opatřena vyvýšeným chráničem páteře. Kalhoty jsou vyrobeny z pružného materiálu, pro dokonalé utažení na tělo slouží utahovací popruh v pase.
750,-
Kalhoty na hokejbal Frontier Standard1 ks,
Kalhoty na hokejbal Frontier Standard jsou určené pro hokejbal na všech úrovních. Velmi lehká tvrzená pěna dokonale chrání a to i při zachování nízké hmotnosti hokejbalových kalhot. Kalhoty jsou vyrobeny z odolného materiálu, pro dokonalé utažení na tělo slouží utahovací pásky v pase a po stranách.
750,-
Blade Frontier F- ABS1 ks,
Novinka na našem trhu!!! Jedná se o jednu z nejžádanějších čepelí mezi hokejbalisty a in-line hokejisty. Blade je tvořen z dřevěného krčku, který je vyroben z finské osiky a ABS plastové čepele, která je vyztužená sklolaminátem. Krček čepele je pro delší životnost tvořen několika příčnými vrstvami dřeva a je vyztužen sklolaminátem. Náhled na možné ohyby a tvary čepelí viz detailní foto.
425,-

Sport Laurýn, T. G. Masaryka 1084, 29301 Mladá Boleslav

Telefon: +420 777 004 250, +420 777 803 338 |  e-mail: info@sportlauryn.cz