Košík je prázdný

Hokejbal

filtrace
Další filtry
Výrobce
Easton
RBK
Hespeler
Bauer
BLADE TAPE
DR
BRIAN´S
Power Slide
ANDOVER
Sherwood
CCM
Ukan Michelin
Standart
Vision
Extra
BLUESPORTS
Base
Sherbrook
SBK
Tackia
Reebok
Tempish
ACME
Infinty
Powerslide
Salming
VAUGHN
Hejduk
PALLAS
Tackla
HYPER
Bison
TPS
ITECH
LASTING
HOCKEYLAND
Warrior
Rukavice na hokejbal Raptor-X1 ks,
Hokejbalové rukavice Raptor-X se vyznačují svojí odlehčenou konstrukcí, díky čemu je zajištěno maximální pohodlí a cit pro hru. Rukavice jsou klasického 4 roll střihu, kdy hřbet ruky je dvoudílný a prsty rovněž dvoudílné. Pro vyšší ochranu hřbetu ruky jsou rukavice (pouze senior 13" a 14") vyztuženy v této oblasti plastovou výztuhou. Rovněž palec ruky je chráněn plastovou výztuhou a navíc je překryt páskem kůže pro zvýšení životnosti rukavice. Dlaň rukavic je vyrobená z jemné kůže - klarina. Rukavice jsou díky své odlehčené konstrukci určené především na hokejbal, lze je však vyúžít pro děti či amatéry i na klasický lední hokej. 
890,-
Kalhoty na hokejbal Bail standard1 ks,
Kalhoty na hokejbal Bail jsou určené pro hokejbal na všech úrovních. Velmi lehká tvrzená pěna dokonale chrání a to i při zachování nízké hmotnosti hokejbalových kalhot. Kalhoty jsou vyrobeny z odolného materiálu, pro dokonalé utažení na tělo slouží utahovací pásek a tkanička v pase. Pro týmy možnost výroby na zakázku i v červené a modré barvě.
690,-
Kalhoty na hokejbal Bail profi1 ks,
Kalhoty na hokejbal Bail jsou určené pro hokejbal na vrcholové úrovni. Velmi lehká tvrzená pěna dokonale chrání a to i při zachování nízké hmotnosti hokejbalových kalhot, zadní strana kalhot je opatřena vyztuženým a vyvýšeným chráničem páteře. Kalhoty jsou vyrobeny z odolného materiálu, pro dokonalé utažení na tělo slouží utahovací pásek a tkanička v pase. Pro týmy možnost výroby na zakázku i v červené a modré barvě.
850,-
Kalhoty na hokejbal O´Brien1 ks,
Kalhoty na hokejbal O´Brien jsou určené pro hokejbal na všech úrovních. Velmi lehká tvrzená pěna dokonale chrání a to i při zachování nízké hmotnosti hokejbalových kalhot, zadní strana kalhot je opatřena vyvýšeným chráničem páteře. Kalhoty jsou vyrobeny z pružného materiálu, pro dokonalé utažení na tělo slouží utahovací popruh v pase.
750,-
Kalhoty na hokejbal Frontier Standard1 ks,
Kalhoty na hokejbal Frontier Standard jsou určené pro hokejbal na všech úrovních. Velmi lehká tvrzená pěna dokonale chrání a to i při zachování nízké hmotnosti hokejbalových kalhot. Kalhoty jsou vyrobeny z odolného materiálu, pro dokonalé utažení na tělo slouží utahovací pásky v pase a po stranách.
750,-
Blade Frontier F- ABS1 ks,
Novinka na našem trhu!!! Jedná se o jednu z nejžádanějších čepelí mezi hokejbalisty a in-line hokejisty. Blade je tvořen z dřevěného krčku, který je vyroben z finské osiky a ABS plastové čepele, která je vyztužená sklolaminátem. Krček čepele je pro delší životnost tvořen několika příčnými vrstvami dřeva a je vyztužen sklolaminátem. Náhled na možné ohyby a tvary čepelí viz detailní foto.
425,-
Chrániče holení na hokejbal Raptor - X1 ks,
Hokejbalové holeně Raptor-X jsou konstrukčně stejné jako dříve používané holeně Frontier a jsou speciálně určené pro hokejbal. Lehká konstrukce těchto chráničů holení na hokejbal zaručuje dobrou pohyblivost, plastové výztuhy holenní kosti a kolene chrání před seknutím holí či při pádu. Speciální prodloužený pěnový chránič kotníků chrání a zpevňuje nohu v oblasti kotníků. Holeně se přichycují k noze pomocí dvou pásků na suchý zip.
830,-
Hokejbalové triko Raptor - X Padded shirt1 ks,
Triko Raptor - X Padded shirt je určené jako chránič těla při in-line hokeji, hokejbale nebo pro rozhodčí pod dres. Velmi lehká konstrukce zaručuje dobrou pohyblivost. Nejvíce ohrožená místa jako je břicho, záda a ramena jsou vyztuženy vrstvou tvrzené pěny, která tlumí nárazy.  
1299,-

Sport Laurýn, T. G. Masaryka 1084, 29301 Mladá Boleslav

Telefon: +420 777 004 250, +420 777 803 338 |  e-mail: info@sportlauryn.cz