Košík je prázdný

Bauer

filtrace
Další filtry
Výrobce
Bauer Nexus 6000 Youth1 ks,
Lightweight Mesh Skelet bruslí je z lehké a odolné technické síťoviny, která je ideální pro nějaké první setkání se s ledním hokejem. Brusle Bauer Nexus N6000 Youth (Dětské) jsou lehké a zároveň dostatečně pevné. Česaný nylon Vnitřní podšívka je z česaného nylonu, který je lehký a dobře přizpůsobitelný na nohu. Zejména v oblasti kotníků, kde bývají brusle Bauer Nexus N6000 Youth (Dětské) nejvíce namáhány, jsou pěnové výstelky EVA, která se skvěle přizpůsobí a hru Vám zpříjemní.
1890,-
BAUER VAPOR X3001 ks,
Seniorská brusle Vapor X300 je vhodná pro rekreační hráče ledního hokeje či pro bruslaře.
1990,-
BAUER S18 SUPREME S25 - SR1 ks,
Základní model řady Supreme. Ideální brusle pro začínající hokejisty. Pokud chcete hrát hokej v odpovídajících bruslích jak z pohledu kvality materiálu, tak i způsobem zpracování, je tento model tím pravým odrazovým můstkem mezi opravdu "hokejové brusle". Hrajete-li hokej na vyšší úrovni jak herní kvalitou nebo intenzitou tréninků, tak bychom doporučili vyšší modely bruslí. Brusle Supreme jsou charakteriskické anatomickým tvarem, který precizně obepíná nohu hráče a tím zajišťuje maximální komfort a dokonalý přenos energie při bruslení. Tvar brusle je speciálně navžen na střední výšku nártu, hloubku paty a obvod kotníku.
3990,-
BAUER S18 NS SKATE1 ks,
Seniorské brusle NS jsou skvělou volbou pro toho, kdo hledá kvalitní brusle co jsou vhodnou oporou pro jeho nohu během bruslení a kvalitou zpracování nabízejí dlouhou životnost. Tyto brusle nejsou vhodné pro výkonnostní hokej. Vnitřní část brusle tvoří komfortní vložka s EVA pěnou, která dobře vysychá. Nejedná se o nejlepší vložku, ale při rekreačním bruslení či hraní hokeje zajistí dobré pohodlí. Výstelka z mikrovlákna dodá jistotu v pohybu po ledě. Noha na výstelce neklouže. Klasické zavazování tkaniček dokonale zpevní nohu v brusli. Dokonalou ochranu poskytnou v oblasti kotníku lehké pěnové polštářky, které případný zásah pukem nebo seknutí hokejky spolehlivě ztlumí. Anatomicky tvarovaný dvojdílný jazyk zajistí snadné obouvání. Brusle se během bruslení spolehlivě vytvaruje podle tvaru vaší nohy.   Brusle jsou dodávany s holdery TUUK Lightspeed Pro opatřené nerezavějícími noži TUUK Stainless Steel. Nože jsou s holdery spojeny napevno a jsou samostatně nedemontovatelné.
1790,-
BAUER VAPOR X400 S-17 SR1 ks,
Seniorské brusle Vapor X400 jsou vhodné pro rekreační hokejisty
3190,-

Sport Laurýn, T. G. Masaryka 1084, 29301 Mladá Boleslav

Telefon: +420 777 004 250, +420 777 803 338 |  e-mail: info@sportlauryn.cz