Košík je prázdný

Bauer

filtrace
Další filtry
Výrobce
Brusle BAUER VAPOR X300 SR - 4.0.1 ks,
Seniorská brusle Vapor X300 je vhodná pro rekreační hráče ledního hokeje či pro bruslaře.
1690,-
Brusle Bauer NSX SKATE SR - 6.01 ks,
Hokejové brusle Bauer NSX Senior jsou vhodnou volbou pro rekreační bruslení i amatérský hokej. Komfortní vložka a anatomicky tvarovaný dvojdílný jazyk přinese dobré pohodlí. Brusle zaujmou i designem inspirovaným profi bruslemi. Skelet brusle je vyroben z vysoce odolného plastu, který chrání chodidlo před nepříjemnými zraněními. Dokonalou ochranu poskytnou v oblasti kotníku lehké pěnové polštářky, který případný zásah pukem nebo seknutí hokejky spolehlivé ztlumí, zároveň výstelka dobře vysychá. Oproti bruslím BAUER SCORE 2018 najdeme velký rozdíl v jazyku. Dvojdílný plstěný jazyk poskytuje pokročilý komfort. Do jazyku je vložený chránič, který ochrání dokonale Váš nárt. Brusle se během bruslení spolehlivě vytvaruje podle tvaru Vaší nohy. Brusle jsou osazeny s holdery TUUK Lightspeed Pro opatřené nerezavějícími noži.
1990,-
Brusle BAUER S18 SUPREME S25 - SR1 ks,
Základní model řady Supreme. Ideální brusle pro začínající hokejisty. Pokud chcete hrát hokej v odpovídajících bruslích jak z pohledu kvality materiálu, tak i způsobem zpracování, je tento model tím pravým odrazovým můstkem mezi opravdu "hokejové brusle". Hrajete-li hokej na vyšší úrovni jak herní kvalitou nebo intenzitou tréninků, tak bychom doporučili vyšší modely bruslí. Brusle Supreme jsou charakteriskické anatomickým tvarem, který precizně obepíná nohu hráče a tím zajišťuje maximální komfort a dokonalý přenos energie při bruslení. Tvar brusle je speciálně navžen na střední výšku nártu, hloubku paty a obvod kotníku.
3490,-
Brusle Bauer Supreme S140 - 1.0. a 3.01 ks,
Brusle Bauer Supreme S140 Premium nylon Kvalitní technický nylon, ze kterého je tvořen skelet bruslí Bauer Supreme S140 Junior bude vyhovovat právě náročným bruslařům na veřejném bruslení nebo začínajícím hokejistům. Přeci jen, brusle Bauer Supreme S140 Junior nejsou určeny na pravidelní denní lední hokej. Při pravidelném používání by Vám dlouho nevydržely a dostat ránu pukem je o zranění. Microfiber podšívka Lehké a prodyšné mikrovlákno, které je uvnitř bruslí Bauer Supreme S140 Junior celkem dobře odvětrává a za pár hodin je zase suché. Navíc je příjemné na noze a oproti starším modelům je zase o něco víc pevnější a komfotnější. TPR plast v podrážce Podrážka je z tvrzeného plastu, který Vám bude stačit, abyste předjeli kdejakého bruslaře před Vámi na veřejném bruslení. Je lehká, tudíž Vám do rychlosti přidá ještě nějaké to procento navíc. Holder TUUK Lightseed PRO + runner TUUK Stainless Steel U bruslí Bauer Supreme S140 Junior, jak už bylo zmíněno u bruslí Bauer Supreme S150 Junior, nastává první změna v oblasti holderů. Holder TUUK Lightspeed PRO již není s vyměnitelnou pojistkou, tudíž runner TUUK Stainless Steel je do něj vsazen. Pokud tedy zlomíte runner, u bruslí Bauer Supreme S140 Junior jej už musíte měnit komplet – holder i s runnerem.   Pro koho bych brusle Bauer Supreme S140 doporučil: veřejné bruslení, začínající hokejisté
1690,-
Brusle Bauer Vapor X2.51 ks,
Seniorské brusle Vapor X2.5 jsou určeny pro hobby hráče, kteří chodí hrát jednou týdně a od svých bruslí očekávají pohodlnost a výkonnostní vlastnosti, které podpoří jejich další rozvoj hokejových dovedností. Značka Bauer se ve svém výzkumném centru nezaměřuje pouze na top modely bruslí určené pro profesionální hráče, ale i na brusle pro rekreační hráče. Výsledkem těchto investic do inovace je brusle Vapor X2.5, která se oproti velmi populárnímu modelu X500 vyrábí jiným způsobem, díky kterému se zvýšil nejen komfort, ale především výkonnost. Rozdíl je patrný na první pohled a věřte, že ho poznáte i při prvním odrazu. Výkon hráče při bruslení podpoří jednodílný 3D tvarovaný skelet z polykarbonátu. Díky tomu, že je skelet brusle vyroben z jednoho dílu je brusle stabilnější a lépe přenáší energii z odrazu. Brusle jsou osazeny holderem LIGHTSPEED PRO II s nožem TUUK Stainless. Na bruslích najdeme jednodílný plstěný jazyk o tloušťce 30oz s integrovaným chráničem nártu.
2690,-
Brusle Bauer X-LS1 ks,
Novinkou pro rekreační bruslaře jsou brusle Bauer X-LS (Lets Skate) . Bauer X-LS jsou plné komfortu, balanc a jednoduchosti pro začínající bruslaře.   Brusle se vyrábějí ve velikostech Senior, Junior a Youth v tradiční šířce Regular.   Bauer X-LS jsou ideální volbou pro každého, kdo chce začít s ledním bruslením. Od hlavy k patě byly přizpůsobeny co největšímu komfortu, což činí z výuky bruslení zábavu a pohodu. Také tomu přispívá nový nůž s rádiusem 13´, který je neobvykle stabilní a dodá bruslaři odvahu a sebedůvěru. Bota je strategicky postavena tak, aby byla měkká a stabilní, což pomáhá celému procesu učení. Vnitřek boty se chlubí bohatým polstrováním a polstrováním, které upnou nohu a udržují ji v na místě a v pohodlí.
1990,-
Brusle Bauer Vapor X200 - 2.01 ks,
Hokejové brusle Bauer Vapor X200 Yth Hokejové brusle Bauer Vapor X200 žák z kolekce roku 2015. Jsou určeny pro rekreační bruslení a hobby hokej žákovských kategorií. Brusle jsou velmi povedené s designem nejvyššího modelu. Navazují na starší model Vapor X30. Kvalitní brusle ideální pro občasný hokej a rekreační bruslení za super cenu! ZÁKLADNÍ PARAMETRY: Vnější materiál: zesílené nylonové vlákno Materiál výstelky: mikrovlákno Podrážka: vstřikovaný TPR Jazyk je vyroben ze speciální plsti a má všitý chránič z tvrdé pěny. Jazyk je komfortní i ohebný a dostatečně ochrání nárt před sekáním a střelami. Konstrukce jazyku je anatomicky tvarovatelná.   NEREZOVÁ OCEL PRO DELŠÍ ŽIVOTNOST Brusle jsou dodávany s holdery TUUK Lightspeed Pro opatřené nerezavějícími noži TUUK Stainless Steel. Nože jsou s holdery spojeny napevno a jsou samostatně nedemontovatelné.
1490,-
Brusle Bauer X-LP S211 ks,
Brusle Bauer X-LP S21 SR - základní model hokejových bruslí Bauer X-LP (learn to play) je určený všem začátečníkům, kteří se prostě chtějí naučit hrát hokej, a chtějí k tomu kvalitní brusle. Popis: Brusle Bauer Vapor XLP máme pro všechny věkové kategorie. Můžete s nimi hrát hokej nebo jen pilovat techniku na veřejném bruslení. Brusle XLP jsou vyrobené z jednodílného polykarbonového skeletu, a přestože mají sloužit začátečníkům, působí moderním a profesionálním dojmem. Jako začátečník oceníte pohodlí bruslí, o které se stará komfortní polstrování a plstěná výstelka i jazyk. Model XLP zdobí nůž LS PRO II HOLDER & STAINLESS, který je delší a pomáhá tak začínajícím bruslařům lépe držet stabilitu
2790,-
Brusle Bauer Supreme S35 - 9.51 ks,
Popis: Brusle se vyznačují anatomicky tvarovanou konstrukcí, která dokonale obepne chodidlo. Je ideální volbou pro hráče s vysokým nártem. Botička brusle je z jednoho dílu 3D polykarbonátu s precizní konstrukcí a kopíruje anatomický tvar chodidla a zvětšuje kontaktní plochu mezi nohou a bruslí. Vnitřní výstelka je vyrobena z mikrovlákna, které brání zápachu a dobře odvádí pot. Polstrování z paměťové pěny v oblasti kotníku přináší komfort pro tuto namáhanou oblast. Tlustý a pružný plstěný jazyk brání zakousnutí tkaniček a nijak neomezuje v pohybu a zároveň skvěle chrání . Pohodlná vnitřní vložka Die Cut z EVA pěny skvěle kopíruje tvar chodidla a přináší skvělé pohodlí. Podrážka brusle je z odolného a lehkého materiálu TPR. Výhodou tohoto plastu je vysoká odolnost a pevnost.  Holder TUUK LightSpeed 2 Pro nabízí vylepšené uchycení nožů pomocí jednoho šroubu, odlehčenou konstrukci a skvělou odolnost. Nůž TUUK Super Stainless Steel je velmi kvalitní a má vysokou životností. Detail: Anatomicky tvarovaná bota dobře obemkne chodidlo, brusle je vhodná pro hráče s vysokým nártem a ideální pro silový styl bruslení. Konstrukce z pevného polykarbonátu pro nízkou váhu a solidní odolnost. Pevně usazené nože z nerezové oceli zajistí dobrou životnost a efektivní bruslení.
3990,-

Sport Laurýn, T. G. Masaryka 1084, 29301 Mladá Boleslav

Telefon: +420 777 004 250, +420 777 803 338 |  e-mail: info@sportlauryn.cz