Košík je prázdný

Brýle a brýle

filtrace
Další filtry
Výrobce
Spine
Fischer
Völkl
Briko
Brados
Leki
HAVEN
Hatchey
Tecnica
Blizzard
Atomic
Rossignol
Dalbello
Sulov
Artis
Sporten
Skol
Salomon
Westige
Lusti
LYŽAŘSKÉ BRÝLE NORDIC HTG27E1 ks,
Relax NORDIC jsou brýle s prověřenou kostrukcí rámu s odklápěcím hledím vhodné pro běžecké lyžování. Materiál čočky je speciálně vyvinutý k ochraně zraku při úrazu. Ergonomicky zaoblený tvar zvyšuje účinnost systému ventilace AIR FOG, panoramatická čočka MULTIVISION zpřesní vidění a zvýší kontrast. Tento model je vhodný i pro větší a širší obličeje. Některé varianty s výměnnými čočkami.Barva rámu: Matná neon žlutá100% UVOdolnost brýlí garantuje prověřená bezpečnost dle normy CE EN 174: 2001
840,-
Lyžařské brýle Relax ARROW HTG55A1 ks,
Ostré kontury a zrcadlový zorníktak poznáte tento model mezi ostatními.
799,-
Lyžařské brýle Relax Cross HTG34I1 ks,
Barva rámu: matná růžová Barva čočky: OCEAN modrá, ICE modrá Katogorie slunečního filtru: 2 Spare lens: LUNAR oranžová, WHITE SENSOR, CAT 1 100% UV ochrana. Sférický zorník MULTIVISION. Materiál zorníků z nárazuvzdorného polykarbonátu DURAMAX. Systém ventilace AIR FOG. Technologie ANTI-FOG. Opticky čistá čočka ICEVISION. Vícevrstvá pěna POLARFOAM. Upínací systém DUAL FIT. Maximální pružnost rámu FLEX FIT.
950,-
RELAX LYŽAŘSKÉ BRÝLE NORDIC HTG271 ks,
Relax NORDIC SHIELD jsou brýle s prověřenou kostrukcí rámu s odklápěcím hledím vhodné pro běžecké lyžování. Materiál čočky je speciálně vyvinutý k ochraně zraku při úrazu. Ergonomicky zaoblený tvar zvyšuje účinnost systému ventilace AIR FOG, panoramatická čočka MULTIVISION zpřesní vidění a zvýší kontrast. Některé varianty s výměnnými čočkami.
840,-
LYŽAŘSKÉ BRÝLE RELAX ARROW HTG55B1 ks,
Ostré kontury a zrcadlový zorník jsou hlavními rysy modelu ARROW. Středně velké brýle s propracovaným systémem odvětrání a anatomicky tvarovanou pěno AIR FOAM optimalizují účinek systému AIR FOG. Odolný zorník vyrobeným z nárazuvzdorného materiálu DURAMAX zachovává vysokou věrnost obrazu a nabízí ničím nerušený výhled.
930,-
LYŽAŘSKÉ BRÝLE RELAX ARROW HTG55C1 ks,
Ostré kontury a zrcadlový zorník jsou hlavními rysy modelu ARROW. Středně velké brýle s propracovaným systémem odvětrání a anatomicky tvarovanou pěno AIR FOAM optimalizují účinek systému AIR FOG. Odolný zorník vyrobeným z nárazuvzdorného materiálu DURAMAX zachovává vysokou věrnost obrazu a nabízí ničím nerušený výhled.
930,-
LYŽAŘSKÉ BRÝLE RELAX X-FIGHTER HTG591 ks,
Bezkonkurenční vidění v každém směru společně s inovativním systémem výměny zorníků založeným na principu magnetického upínání, to vše přináší v nejvyšší kvalitě špičkové závodní brýle X-FIGHTER. Spolehlivě bezpěčný materiál DURAMAX s optikou, která se nikdy nemlží a barvami filtrující rušivé sluneční odrazy dokonale ochrání zrak v nejnáročnějších podmínkách.
1590,-
Relax Cross HTG34G Černá Lesk1 ks,
Hlavní přednosti: Lehká konstrukce Aerodinamický tvar odklápěcí hledí se širokým zorným polem vysoká redukce mlžení ochrana proti poškrábání pohodlný nastavitelný elastický pásek Specifikace: Barva rámu: lesklá černá Barva zorníku: LUNAR oranžová, bílá SENSOR (S2) 100% UV ochrana Technologie: Sférický zorník Multivision Materiál zorníků z nárazuvzdorného polykarbonátu Duramax Systém ventilace Air Fog Technologie Anti Fog Opticky čistá čočka Icevision Vícevrstvá pěna Polar Foam Upínací systém Dual Fit Maximální pružnost rámu Flex Fit
750,-
Lyžařské brýle Relax BONDY HTG321 ks,
Univerzální lyžařské brýle BONDY, stálice v kolekci RELAX.
999,-
Lyžařské brýle Relax FELT HTG16N1 ks,
Brýle FELT jsou spolehlivým a elegantním doplňkem. Díky kompaktnímu tvaru jsou brýle ideální volbou každé ženy. Vlastnosti:
749,-

Sport Laurýn, T. G. Masaryka 1084, 29301 Mladá Boleslav

Telefon: +420 777 004 250, +420 777 803 338 |  e-mail: info@sportlauryn.cz