Košík je prázdný

Chrániče a Brýle

filtrace
Další filtry
Výrobce
Völkl
Spine
Fischer
Brados
Briko
Leki
Tecnica
Blizzard
Volant
Rossignol
Atomic
Sable
Dalbello
Artis
Sulov
Sporten
Skol
Salomon
Lusti
Lyžařské brýle Relax ARROW HTG55A1 ks,
Ostré kontury a zrcadlový zorníktak poznáte tento model mezi ostatními.
799,-
Lyžařské brýle Relax Cross HTG34I1 ks,
Barva rámu: matná růžová Barva čočky: OCEAN modrá, ICE modrá Katogorie slunečního filtru: 2 Spare lens: LUNAR oranžová, WHITE SENSOR, CAT 1 100% UV ochrana. Sférický zorník MULTIVISION. Materiál zorníků z nárazuvzdorného polykarbonátu DURAMAX. Systém ventilace AIR FOG. Technologie ANTI-FOG. Opticky čistá čočka ICEVISION. Vícevrstvá pěna POLARFOAM. Upínací systém DUAL FIT. Maximální pružnost rámu FLEX FIT.
950,-
RELAX LYŽAŘSKÉ BRÝLE NORDIC HTG271 ks,
Relax NORDIC SHIELD jsou brýle s prověřenou kostrukcí rámu s odklápěcím hledím vhodné pro běžecké lyžování. Materiál čočky je speciálně vyvinutý k ochraně zraku při úrazu. Ergonomicky zaoblený tvar zvyšuje účinnost systému ventilace AIR FOG, panoramatická čočka MULTIVISION zpřesní vidění a zvýší kontrast. Některé varianty s výměnnými čočkami.
840,-
LYŽAŘSKÉ BRÝLE RELAX ARROW HTG55B1 ks,
Ostré kontury a zrcadlový zorník jsou hlavními rysy modelu ARROW. Středně velké brýle s propracovaným systémem odvětrání a anatomicky tvarovanou pěno AIR FOAM optimalizují účinek systému AIR FOG. Odolný zorník vyrobeným z nárazuvzdorného materiálu DURAMAX zachovává vysokou věrnost obrazu a nabízí ničím nerušený výhled.
930,-
LYŽAŘSKÉ BRÝLE RELAX ARROW HTG55C1 ks,
Ostré kontury a zrcadlový zorník jsou hlavními rysy modelu ARROW. Středně velké brýle s propracovaným systémem odvětrání a anatomicky tvarovanou pěno AIR FOAM optimalizují účinek systému AIR FOG. Odolný zorník vyrobeným z nárazuvzdorného materiálu DURAMAX zachovává vysokou věrnost obrazu a nabízí ničím nerušený výhled.
930,-
Snowboardové chrániče BACKPROTECTOR GUTS MEN1 ks,
Páteřák Westige Backprotector Gust Men z kolekce 09/10je jeden z nejlehčích a nepohodlnějších chráničů páteře na trhu. Páteřák díky své váze a konstrukci neomezuje v žádném pohybu a bezpečně chrání Vaše záda. Profesionální homologovaný (CE EN 1621) chránič páteře WESTIGE GOLD je vhodný pro veškeré zimní sporty zejména pro snowboarding. Chrániče mají anatomicky velmi lehkou konstrukci, jsou velmi prodyšné a pohyblivé ve všech směrech. Široký, pohodlný popruh kolem pasu zajistí přesné uchycení chrániče a pohodlné nošení. Snowboardshop SNOWBOARDS.CZ nabízí pouze certifikované a kvalitní chrániče.
1220,-
Snowboardové chrániče SHORT PROTECTOR GUTS MEN1 ks,
Westige Short Protector Guts je zcela nový chránič kostrče, stehen a kyčlí. Kostrč má novou plastovou výztuhu, která utlumí i opravdu velké nárazi a navíc je díky suchému zipu odnímatelná, takže lze chránič využít i na sporty kde není tak tvrdá ochrana potřeba nebo by mohla překážet. Polstrování na stehnech a kyčlích zmírní nepřijemné pády a zároveň zajistí maximální pohyblivost.
715,-
Chránič páteře HATCHEY Backprotector T-race1 ks,
Chránič páteře Hatchey Backprotector T-RACE je díky revoluční In-mold technologii jeden z nejlehčích, nejpohodlnějších chráničů. Neomezuje v žádném pohybu ve všech směrech a bezpečně chrání Vaše záda. Profesionální chránič páteře HATCHEY T-RACE je vhodný pro veškeré sporty, které ochranu zad vyžadují. Široký, pohodlný bederní pás a revoluční vrchní popruh HATCHEY EASY TAPE zajistí přesné uchycení chrániče na zádech a pohodlné i celodenní nošení. Certifikát (CE EN 1621). tabulka velikostí t-race Velikost chrániče Výška postavy S 150-160 cm M 160-170 cm L 170-180 cm XL 180-190 cm
990,-
Chránič páteře Hatchey Base1 ks,
chrániče HATCHEY backprotector a-race Chránič páteře Hatchey Backprotector A-RACE je velmi oblíbený. Vhodný pro všechny druhy sportů, které ochranu zad vyžadují. Backprotector HATCHEY A-RACE je díky sandwichové konstrukci dobře pohyblivý ve všech směrech.Má široký pohodlný bederní pás, odepínací popruhy přes ramena pro přesné uchycení a příjemné nošení chrániče. Vnitřní polstrovaná hygienická vložka, kterou jde jednoduše odepnout. Certifikát (CE EN 1621). tabulka velikostí a-race Velikost chrániče Výška postavy S 145-160 cm M 160-170 cm L 170-180 cm XL 180-190 cm
990,-
Hatchey Short Protector1 ks,
chrániče HATCHEY short protector HATCHEY Short Protector je chránič pro kostrč, stehna a kyčle. Short Protector Hatchey má novou plastovou výztuhu pro ochranu kostrče, která utlumí i velké nárazy a navíc je díky novému systému HATCHEY EASY ZIPP jednoduše a rychle odnímatelná, takže lze short protector využít i na sporty kde není tak tvrdá ochrana kostrče potřeba. Polstrování na stehnech a kyčlích zmírní nepříjemné nárazy a zároveň zajistí maximální pohyblivost. * Velikost: S, M, L, XL
1090,-

Sport Laurýn, T. G. Masaryka 1084, 29301 Mladá Boleslav

Telefon: +420 777 004 250, +420 777 803 338 |  e-mail: info@sportlauryn.cz